Radek Coufal, Adam Pyščuk, Marek Bartoš, František Činčera, Josef Hejtmánek, Vladimír Kuklíšek, Denis Mihalka, Michal Očko, Marek Orság, Milan Pařil, Michal Pokorný, Denis Pospíšil, Vladimír Pospíšil, Roman Richter, Josef Teplý Lukáš Vít, Adam Benedek, Tomáš Bouda, Jan Caudr, Hendrik De Boer, Tomáš Dolníček, Jan Dufek, Petr Hašek, Tomáš Honzík, Martin Hrnčíř, David Krejčí, Vojtěch Pařil, Martin Prášek, René Široký, Ondřej Švaříček, Michal Trávníček, Tomáš Tůna

(1:4, 0:3, 2:3)
back
Popis

Zdravím všechny fanoušky a příznivce hokejovému týmu HC Mercedes Rosice a vítám vás v nové sezóně 2019-2020 hokejové ligy SAHL.

Ve včerejším úvodním utkání nám byl přidělen atraktivní soupeř a to TJ Sokol Popůvky, který nám v loňské lize vzal bronzovou medaili potupnou porážkou 8:1.

A i tak vypadaly první vteřiny utkání. Soupeř nás zatlačil do kouta a ostřeloval naši branku, což korunoval hned ve 2.minutě prvním gólem utkání. Ale obrat nastal hned po jedné minutě, kdy jsme vyrovnali a od tohoto okamžiku jsme měli utkání na svých hokejkách. Do konce třetiny jsme přidali ještě další 3 branky, a to dokonce jednu ve vlastním oslabení, a třetina skončila skórem 1:4 v náš prospěch.

2.třetina pokračovala ve stejném tempu jako první. Dařily se nám všechny akce na ledě  a soupeř nebyl schopen vymyslet  nějakou úspěšnou taktiku vůči nám. A tak jsme ještě do konce třetiny přidali další 3 branky na skóre 1:7.

Ve 3.třetině jsme trochu polevili díky výbornému skóre a soupeř nás potrestal v 1. a 11. minutě dvěma góly do naší branky. Ale to bylo jediné  na co se zmohl. Ale i při tomto volnějším tempu se nám podařilo přidat další 3 góly a tak první utkání letošní ligy skončilo naším úspěchem 3:10.

A co závěrem? Naši borci nás velmi mile překvapili. S tím ,že neměli žádnou tréninkovou přípravu, byli sehráni a měli výbornou kondici. Pochvalu zaslouží kompletně všichni,jeden vedle druhého.A přejeme vám, aby  tato vynikající hra pokračovala i v dalších zápasech.

Milým překvapením byla také hojná účast  fanoušků v hledišti a jejich povzbuzování. Zdá se, že jsme letošní ligu odstartovali s velkým úspěchem.

Příští zápas nás čeká s týmem HC Gepards, který se uskuteční v úterý 1.10.2019 ve 20,15 na ZS stadionu na Úvoze.